Rules
Competitions
Riders
Points
Switches
Dynamic Teams
Fixed Teams
Race Detail
Statistics
Cobblestone
Fantasy
League
menu
arrow_drop_down
  Rules
date_range
Calendar
arrow_drop_down
Standings
dashboard
Dashboard
dashboard
Dashboard
date_range
Calendar
Standings
arrow_drop_down
Dynamic Teams
Fixed Teams
Race Detail
Statistics
Rules
arrow_drop_down
Rules
Competitions
Riders
Points
Switches
person
Login
person_add
Join
account_circle
dashboard
person_add
person
mail
location_on
Fri 19-Apr-24 TA5: Levico Terme – Levico Terme
Thu 18-Apr-24 TA4: Leifers/laives – Borgo Valsugana
Wed 17-Apr-24 TA3: Schwaz – Schwaz
Wed 17-Apr-24 La Flèche Wallonne
Tue 16-Apr-24 TA2: Salurn/Salerno – Stans
Mon 15-Apr-24 TA1: Neumarkt/Egna – Kurtinig/cortina
Mon 15-Apr-24 Tour of the Alps
Sun 14-Apr-24 Amstel Gold Race
Sun 14-Apr-24 The Hilly Monument
Wed 10-Apr-24 De Brabantse Pijl
Sun 07-Apr-24 Paris-Roubaix
Sat 06-Apr-24 BC6: Eibar – Eibar
Fri 05-Apr-24 BC5: Vitoria-Gasteiz – Amorebieta-Etxano
Thu 04-Apr-24 BC4: Etxarri Arantz – Legutio
Wed 03-Apr-24 BC3: Ezpeleta – Altsasu
Wed 03-Apr-24 Scheldeprijs
Tue 02-Apr-24 BC2: Irun – Kanbo
Mon 01-Apr-24 BC1: Irun – Irun
Mon 01-Apr-24 Itzulia Basque Country
Sun 31-Mar-24 Ronde van Vlaanderen
Sun 31-Mar-24 The Cobbled Monuments
Sat 30-Mar-24 Gran Premio Miguel Indurain
Wed 27-Mar-24 Dwars door Vlaanderen
Sun 24-Mar-24 Gent-Wevelgem in Flanders Fields
Sun 24-Mar-24 VC7: Barcelona – Barcelona
Sat 23-Mar-24 VC6: Berga – Queralt
Fri 22-Mar-24 E3 Saxo Classic
Fri 22-Mar-24 VC5: Altafulla – Viladecans
Thu 21-Mar-24 VC4: Sort – Lleida
Wed 20-Mar-24 Classic Brugge-De Panne
Wed 20-Mar-24 De Vlaamse Week
Wed 20-Mar-24 VC3: Sant Joan de les Abadesses – Port Ainé
Tue 19-Mar-24 VC2: Mataró – Vallter 2000
Mon 18-Mar-24 VC1: Sant Feliu de Guixols
Mon 18-Mar-24 Volta Ciclista a Catalunya
Sat 16-Mar-24 Milano-Sanremo
Sat 16-Mar-24 First Monument
Fri 15-Mar-24 Bredene Koksijde Classic
Thu 14-Mar-24 Grand Prix de Denain - Porte du Hainaut
Wed 13-Mar-24 Danilith Nokere Koerse
Wed 13-Mar-24 Milano - Torino
Sun 10-Mar-24 TA7: San Benedetto del Tronto
Sun 10-Mar-24 PN8: Nice – Nice
Sat 09-Mar-24 TA6: Sassoferrato – Cagli
Sat 09-Mar-24 PN7: Nice – Auron
Fri 08-Mar-24 TA5: Torricella Sicura – Valle Castellana
Fri 08-Mar-24 PN6: Sisteron – La Colle-sur-Loup
Thu 07-Mar-24 TA4: Arrone – Giulianova
Thu 07-Mar-24 PN5: Saint-Sauveur-de-Montagut – Sisteron
Wed 06-Mar-24 TA3: Volterra – Gualdo Tadino
Wed 06-Mar-24 PN4: Chalon-sur-Saone – Mont Brouilly
Tue 05-Mar-24 TA2: Camaiore – Follonica
Mon 04-Mar-24 TA1: Lido di Camaiore (ITT)
Mon 04-Mar-24 PN2: Thiory – Montargis
Mon 04-Mar-24 Tirreno-Adriatico
Sun 03-Mar-24 PN1: Les Mureaux – Les Mureaux
Sun 03-Mar-24 Paris-Nice
Sun 03-Mar-24 Warming up
Sat 02-Mar-24 Strade Bianche
Wed 28-Feb-24 Trofeo Laigueglia
Sun 25-Feb-24 Faun Drome Classic
Sun 25-Feb-24 Kuurne - Brussel - Kuurne
Sun 25-Feb-24 UA7: Stage 7
Sat 24-Feb-24 Faun-Ardèche Classic
Sat 24-Feb-24 Omloop Nieuwsblad
Sat 24-Feb-24 Continue in the cold
Sat 24-Feb-24 UA6: Stage 6
Fri 23-Feb-24 UA5: Stage 5
Thu 22-Feb-24 UA4: Stage 4
Wed 21-Feb-24 UA3: Stage 3
Tue 20-Feb-24 UA2: Stage 2
Mon 19-Feb-24 UA1: Stage 1
Mon 19-Feb-24 UAE Tour
Sun 18-Feb-24 VA5: Faro – Alto do Malhão
Sat 17-Feb-24 VA4: Albufeira – Albufeira (TT)
Fri 16-Feb-24 RS3: Stage 3
Fri 16-Feb-24 VA3: Vila Real de Santo António – Tavira
Thu 15-Feb-24 RS2: Stage 2
Thu 15-Feb-24 VA2: Lagoa – Alto da Foia
Wed 14-Feb-24 RS1: Stage 1
Wed 14-Feb-24 TO5: Stage 5
Wed 14-Feb-24 VA1: Portimão – Lagos
Wed 14-Feb-24 Volta ao Algarve em Bicicleta
Wed 14-Feb-24 Vuelta a Andalucia Ruta Ciclista Del Sol
Tue 13-Feb-24 TO4: Stage 4
Mon 12-Feb-24 TO3: Stage 3
Sun 11-Feb-24 TO2: Stage 2
Sun 11-Feb-24 Clasica de Almeria
Sat 10-Feb-24 TO1: Stage 1
Sat 10-Feb-24 Tour of Oman
Sat 10-Feb-24 Figueira Champions Classic
Sun 04-Feb-24 VV5: Bétera – València
Sat 03-Feb-24 VV4: Teulada Moraira – Vall D Ebo
Fri 02-Feb-24 VV3: San Vicente del Raspeig – Orihuela
Thu 01-Feb-24 VV2: Canals – Mancomunitat De la Valldigna
Wed 31-Jan-24 VV1: Benicàssim – Castellò
Wed 31-Jan-24 Volta a la Comunitat Valenciana
Sun 28-Jan-24 Cadel Evans Great Ocean Road Race
Sun 21-Jan-24 TdU6: Unley – Mount Lofty
Sat 20-Jan-24 TdU5: Christied Beach – Willunga Hill
Fri 19-Jan-24 TdU4: Murray Bridge – Port Elliot
Thu 18-Jan-24 TdU3: Tea Tree Gully – Athelstone
Wed 17-Jan-24 TdU2: Norwood – Lobethal
Tue 16-Jan-24 TdU1: Tanunda – Tanunda
Tue 16-Jan-24 Santos Tour Down Under
Tue 16-Jan-24 Start in the sun
Mon 15-Jan-24 All Grand Tours (Separate team selection)
Race to show
Show Results
send
Race results for all riders
Mon 12-Apr-21 T2: Konya – Konya
#
Points
Rider
Race results for all players in Cobblestone League
Mon 12-Apr-21 T2: Konya – Konya
#
Points
Gap
Team - Player
1
15
Harry H
[Team Harry]
1
15
Sancho
[American Flyers]
1
15
Christiaan
[Lucky Cycling Team]
1
15
Paul
[HAWKS]